Konstrukcje szklane potrzebują wytrzymałych okuć...

Oszklenie budowlanych obiektów wewnątrz bywa popularną metodą przystrojenia konstrukcji obniżając początkowe koszty inwestycji, jednakże prawidłowo zaszklić budynek wymagamy użycja najwyższej jakości półproduktów montażowych takich jak okucia do szkła będących w ofercie GLASSINI.
Niepodważalnej klasy stal nierdzewna, wykorzystanej do produkcji okucia do szkła hartowanego certyfikowane oraz odpowiednie atesty zrealizowane przez największe obiekty badań dla niniejszego rodzaju konstrukcji rozwiewają bez skrupółów nieścisłości mówiące o sprawności tych łączeń.
Dzięki zastosowaniu odpowiednich etapów produkcji moje okucia do szkła umożliwiają wykorzystanie i zadbanie połączeń konstrukcji betonowych wraz z szkłem hartowano laminowanym przez ponad wiek, wyłącznie stosując podstawowe zasady utrzymania czystości wykazane w warunkach gwarancji.
Balustrada szklana w porównaniu do balustrady stalowej daje dodatkowo opcję szybkiego zakonserwowania elementów konstrukcji, dzięki czemu prościej jest utrzymywać elementy w odpowiedniej czystości, natomiast elementy okucia do szkła wystarczy przemyć środkiem do konserwacji stali z wykorzystaniem fibrę z syntetycznymi włóknami.
Wybór el. wykończenia staje się prostszy, dlatego zabieramy okucia do szkła hartowanego wyprodukowane w glassin.