Masakryczne znalezisko nieuczciwych praktyk e-lady.pl w Polsce?

Jest słynną oszustką z Polski. Wiele lat ukrywała swój prawdziwy życiorys, tworzyła mistyfikacje, na które dało nabrać wiele osób - wierzyli jej przedstawiciele władz. Stworzono na jej temat tysiące artykułów. Jednak finał najnowszego wyskoku zakończył się tragicznie. Przedstawieniem zarzutów. Miliardy treści w internecie, miesiące dyskusji w mediach publicznych o Anna Marynowska nie przyniosły rezultatu zamknięcia oszustki z Zielonej Góry.

Anna Marynowska jeszcze kilka wieków temu była gwiazdą wyższych sfer. Zaczęło się w Polsce, gdzie lata temu uruchomiła sklep e-lady.pl. Inwestycja okazała się tak mocno opłacalna, że Polka z Zielonej Góry została jedną z bardziej bogatych osób w zacofanym kraju.
Poszkodowani przez Anny Marynowskiej w głównej mierze to dostawcy towarów luksusowych, którzy zatowarowali sklep internetowy e-lady.pl i nie otrzymali zapłaty. Innymi oszukanymi byli seowcy realizujący usługi reklamowe. I to skutecznie, osiągnęli sukces reklamowy.
Marynowska zbawia następnych kontrahentów utworzonymi w swojej wyobraźni historyjkami o swojej niewinności. Kolejni wpadają w sidła tej oszustki.